فردانت

فردانت
صفحه اول  » 

درباره ما

شرکت فردانت

شرکت پردازشگران اطلاعات و شبکه آینده (فردا نت) به شماره ثبت ۳۶۸۳۷۰ ، با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه نرم‌ افزار و طراحی سایت های حرفه ای، همواره تمام تلاش خود را به ‌کار گرفته تا بالاترین کیفیت را در طراحی سایت های حرفه ای لحاظ و پیاده سازی کند. استفاده از جدیدترین شیوه‌ها و تکنولوژی‌ها، فردا نت را به نامی آشنا در عرصه طراحی وب سایت های داینامیک، پرتال، طراحی سایتهای شرکتی، سایت های آموزشگاهی و طراحی سایتهای مدیریت محتوا بدل کرده است. تجربه ما در طراحی سایت، بهینه سازی سایت شرکت ها و اشخاص در داخل و خارج ایران اطمینانی است برای شما که فردا نت را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات وب انتخاب کنید.

شرکت های همکار:

پیک تبلیغاتی محله سبز با دارا بودن بیش از ۱۱ سال سابقه ارائه خدمات تبلیغاتی جزء یکی از باسابقه ترین شرکت های تبلیغاتی مطرح می باشد .این شرکت در امر پذیرش سفارشات طراحی و چاپ امور تبلیغاتی و کاربردی نیز اشتغال داشته و انجام این امور را نیز در برهه تبلیغاتی برعهده دارد .

شرکت ایران کلود با تشخيص نياز سازمان‌ها، شرکت‌ها و صاحبان واحدهاي صنعتي و صنفي ، فناوري مورد نياز آن‌ها را جهت جذب مخاطبان و مشتريان تازه و بازارهاي جديد و حرکت‌هاي نوين در قالب پروژه‌هاي مبتني بر شبکه، اينترنت و اينترانت در اختيار آن‌ها قرار میدهد.