فردانت

فردانت
#cap1 طراحی سایت های حرفه ای #cap2
فردا نت مجری خدمات وب
نمونه کارهای شرکت فردا نت

برنامه نویسی + طراحی سایت

ما طراحی سایت های خود را از صفر و با جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی شروع می کنیم و در تمامی پروسه ها از طراحی قالب گرفته تا پیاده سازی وب سایت نظرات مشتریان را لحاظ خواهیم کرد تا وب سایت نهایی همان تصویر ذهنی مشتری باشد.

بهینه سازی وب سایت + سئو

یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت، قرار گرفتن با رتبه بالا در صفحات موتور های جستجوگر می باشد. فردانت، در زمان تحویل سایت به مشتری، تمام تست های رایج را با حضور مشتری انجام میدهد تا تضمینی برای بهینه بودن کدها باشد .

طراحی سایت موبایل + تبلت

خیلی از کاربران از طریق موبایل و تبلت، سایت شما را بازدید میکنند اما بخاطر رزولوشن متفاوت دستگاه ها، وب سایت شما به خوبی در آنها دیده نمی شود. فردانت با آخرین تکنیک ها سایت شما را برای نمایش در هر دستگاهی مناسب می کند.

پشتیبانی + بروز رسانی سایت

پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد. پشتیبانی و پاسخگویی در هر زمان جزو اساسی ترین اهداف ما در شرکت فردانت می باشد.

ایده سایت تحلیل سایت پیاده سازی سایت بهینه سازی سایت انتشار سایت تجارت الکترونیک
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت های حرفه ای

شرکت فردانت با کادری مجرب و حرفه ای و با استفاده از جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی و سئو، وب سایتی اختصاصی و حرفه ای را برای شما فراهم می کند. پنل مدیریت آسان و زیبا، استفاده از آخرین نسخه php، استفاده از html5 و CSS3 و تکنیک PDO و گرافیک های زیبا و سرعت بالای لود صفحات، از ویژگی های سایت های ما است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت های ارزان

شرکت فردانت با هدف طراحی سایت ارزان برای تمام افراد و شرکت ها با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در طرح پاییزه سایت با قیمت ۴۹۹ هزار تومان، رویای شما برای داشتن یک کسب و کار موفق را فراهم می کند.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شرکت فردانت

معرفی مختصر فردا نت

شرکت پردازشگران اطلاعات و شبکه آینده (فردا نت) به شماره ثبت ۳۶۸۳۷۰ ، با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه نرم‌ افزار و طراحی سایت های حرفه ای، همواره تمام تلاش خود را به ‌کار گرفته تا بالاترین کیفیت را در طراحی سایت های حرفه ای لحاظ و پیاده سازی کند. استفاده از جدیدترین شیوه‌ها و تکنولوژی‌ها، فردا نت را به نامی آشنا در عرصه طراحی وب سایت های داینامیک، پرتال، طراحی سایتهای شرکتی، سایت های آموزشگاهی و طراحی سایتهای مدیریت محتوا بدل کرده است. تجربه ما در طراحی سایت، بهینه سازی سایت شرکت ها و اشخاص در داخل و خارج ایران اطمینانی است برای شما که فردا نت را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات وب انتخاب کنید.

نمونه کارها

نیازی نو
آوا مسکن
فردا اسکای
gietek
کافه کتاب
کافه رویا
فردانت
آموزشگاه نوید صنعت
دبیرستان روش
سازه برتر
محله سبز
علم و صنعت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت مدارس

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت دکوراسیون