فردانت

فردانت
صفحه اول  » 

طراحی سایت

شرکت فردانت

طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان

طراحی سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد. یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد. یک تیم طراحی سایت حرفه ای می بایست با چینش صحیح اجزای سایت و رنگ بندی مناسب باعث جلب توجه بازدیدکننده شود. همچنین باید سعی کند تا حجم صفحات به کمترین حد خود برسد.
شرکت فردانت با کادری مجرب و حرفه ای و با استفاده از جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی و سئو، وب سایتی اختصاصی و حرفه ای را برای شما فراهم می کند. پنل مدیریت آسان و زیبا، استفاده از آخرین نسخه php، استفاده از html5 و CSS3 و تکنیک PDO و گرافیک های زیبا و سرعت بالای لود صفحات، از ویژگی های سایت های ما است.

راز سایت های ارزان قیمت در چیست؟

در بین آگهی های طراحی سایت تفاوت قیمت ها به طرز چشمگیری وجود دارد. از سایت های بسیار ارزان تا رقم های بسیار بالا
اما تفاوت قیمت طراحی سایت ها از کجا ناشی می شود؟
به طور خلاصه تفاوت تعرفه سایت ها به سه دلیل است:
۱- سفارشی بودن سایت
۲- نوع گرافیک و برنامه نویسی
۳- سرعت و قدرت سرور

معمولا سایت های ارزان قیمت، سایت هایی هستند که از cmsهای آماده و رایگان استفاده می شود و برای مشتریان مختلف همان سایت را کپی و راه اندازی می کنند. ساخت این سایت ها چند ساعت بیشتر زمان نمی برد. متاسفانه برخی از طراحان سایت، این نکته را به مشتریان خود متذکر نمی شوند که ده ها نمونه کپی سایت آنها عینا در اینترنت وجود دارد. تنها نوشته ها و عکس های سایت متفاوت خواهد بود علاوه بر آن، اینگونه سایت ها بسیار ناامن و آسیب پذیر هستند.
و اما مورد دیگر که هزینه طراحی وب سایت را پایین می آورد نوع گرافیک و برنامه نویسی وب است. هرچقدر طرح ها ساده تر و برنامه نویسی از نوع ایستا (استاتیک) باشد هزینه سایت پایین تر می آید.
آیا در شرکت فردانت، طراحی سایت ارزان قیمت صورت می گیرد؟ در شرکت فردانت هر نوع سفارش مشتریان با توجه به بودجه و درخواست آنان انجام می شود. اگر مشتری روی موارد فوق تاکید نداشته باشد طبیعتا هزینه پایین تری خواهد پرداخت. البته ما از ارائه کارهای سطح پایین و بدون کیفیت معذوریم و به همین دلیل شاید ارزان ترین قیمت طراحی سایت را نداشته باشیم. در شرکت فردانت معمولا سایت هایی با قیمت تمام شده ارزان برای سایت های شخصی یا سایت های بسیار کوچک با تعداد بازدید کننده بسیار بسیار کم توصیه می شود. اگر مشتری بخواهد هزینه بسیار پایینی برای طراحی سایت پرداخت نماید کارشناسان طراحی و برنامه نویسی بهترین پیشنهاد را که از نظر کیفی نیز مناسب باشد ارائه می دهند.
همچنین برآورد هزینه ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری با مناسب ترین قیمت صورت میگیرد. همیشه اولیت ما ارائه کار با کیفیت بالاست. در عین حال بهترین قیمت متناسب با سفارش برآورد می گردد. از نظر تناسب بین کیفیت و قیمت شرکت فردانت بهترین قیمت تمام شده را برآورد و به مشتریان اعلام می کند.
پیشنهاد ما به شما شما به عنوان صاحب سایت ، یک بار هزینه طراحی و راه اندازی سایت خواهید پرداخت. با اندکی افزایش بودجه می توانید سایتی حرفه ای تر و مطمئن تر داشته باشید. سایت های ارزان دردسرها و مشکلات خاص خود را دارند. بنابراین جز در مورد سایت شخصی و بسیار کم بازدید این نوع سایت ها توصیه نمی شود.